Op 30 januari namen zo’n 20 studenten van het Berufskollege Herzogenrath (D) en het Vistacollege Heerlen (NL) deel aan de door Grensarbeid Kerkrade georganiseerde Euregio Xperience. Tijdens deze dag brachten zij, onder begeleiding van Ingmar Moust van Deutsch Niederländische Jugend Werke (DNJW) en Melissa Heidenrath (projectleider) en Heike Kirchmann (beroepsadviseur) van Grensarbeid Kerkrade, een georganiseerd bezoek aan Spedition Schumacher in Würselen en DocMorris in Heerlen. Met een bus werden de studenten naar de beide locaties vervoerd.
Tijdens het bezoek aan Schumacher kregen zij een rondleiding en mochten ze ook zelf een eigen pakket verzendklaar maken, waarna ze verder gingen naar DocMorris, waar na een heerlijke pizza-pauze ook daar een rondleiding volgde. Uiteraard was er tijdens deze bezoeken aandacht voor hun veiligheid in de bedrijfshallen en droegen zij gepaste veiligheidskleding op verzoek van de bedrijfsleiding.
We hopen dat zij een gezellige en leerzame dag hadden en door deze Xperience een beetje een indruk hebben gekregen van de werkzaamheden bij deze twee bedrijven.
Op de foto een deel van de studenten bij de ontvangst in het kantoor van Grensarbeid Kerkrade.